Mazda
TANEX, s.r.o. Mazda Trnava

Ohodnoťte naše služby

Musim podakovat menovite panovi Haladovi za fantasticky obchodny pristup. Bez pana Haladu by sme nekupili vozidlo. Dakujeme !!!
              
Rada by som sa poďakovala spoločnosti TANEX, menovite pánovi Madarászovi, vedúcemu servisu za profesionálny prístup pri riešení problémov s autom Fiat Talento. Aj v budúcnosti sa obrátim na tento servis, hoci naša firma sídli v Banskej Bystrici, oplatilo sa nám prísť tak ďaleko. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa úspechov. 
Bronislava Kúkelová, konateľ spoločnosti KREMIX plus, s.r.o.
              
Som rada, že som som sa rozhodla pre Tanex. Všetko riešim s pánom Nádašským, ktorý ma nikdy nesklamal a to som veľmi náročná zákazníčka. Vždy ochotný, vždy nápomocný, profesionálny prístup. Jedno veľké ďakujem 😀 Rýzková
              
Skvele odvedená práca, tieto moje slová patria p.Richterovi za poradenstvo, pomoc a ochotu pri riešení poškodenia mojej Mazdy. Zároveň ďakujem za opravu i jeho kolegom, technikom tímu Mazda , ktorí sa na oprave môjho vozidla podielali. Prajem ešte veľa spokojných zákazníkov, dávam palec hore. Nech sa darí !!! Milan Z.
              
P. Halada chcela by som sa Vám poďakovať za skvelý a profesionalný prístup pri predaji nášho skvelého autíčka do ktorého sme sa zamilovali už pri prvej jazde a s ktorého máme velikanskú radosť. Vám prajeme veľa úspechov v práci, veľa spokojných zákazníkov aspoň takých ako sme my. Pekný a úspešný deň v predaji aj v osobnom živote.Určite Vás budeme všetkým odporúčať.V tejto dobe nieje ľahké nájsť takého milého človeka pri predaji ako ste vy. Prajem Vám veľa úspechov vo vašej práci.Jana H
              
mam dotaz či je možné u Vas zohnať manual Mazda 5 benzín-LPG
              
Oceňujem promtný prístup, vedomosti a skúsenosti personálu, ako i kvalitu samotných vozidiel Mazda. Som mimoriadne spokojná s kvalitou ako môjho auto CX5, tak i kvalitou služieb spoločnosti Tanex pri servise. Úroveň je dramaticky vyššia ako u predošlého dílerstva, preto očenujem inovácie a pokrok spoločnosti TANEX v prístupe ku zákaznikom. Sama som sa neraz presvedčila o tom, že zákazníci sú pre nich na prvom mieste. Bolo mi potešením zúčastniť sa uvítacieho večierku v príjemnej atmosfére na vysokej úrovni, čo si veľmi pavažujem. Teším sa na ďaľšiu spoluprácu. M.B.
              
Veľmi si vážim Váš profesionálny ale aj ľudský prístup k Vašim klientom,kupovali sme u Vás nedávno auto a boli sme nad mieru spokojní. Len tak ďalej a prajem Vám veľa predaných áut.
              
ďakujem Vám za profesionálny prístup a promptné vyriešenie môjho malého problému. Príjemné strávený čas pri skvelej káve s pokecaním o autách :) držím Vám palce v napredovaní.
 
              

TANEX, s.r.o. Mazda Trnava

Nitrianska 25
917 01 Trnava
IČO: 18048871
Pondelok - Piatok: 8,00 hod - 16,30 hod
Predaj
  +421 919 447 505
E-mail: mazdatrnava@tanex.sk

Servis
  +421 919 447 507
E-mail: servismazda@tanex.sk

PREDAJ


Tel:+421 919 447 505

Tel:+421 919 447 506

SERVIS


Tel:+421 919 447 507

Tel:+421 919 447 508